#1 2010-10-19 20:27:46

 TehSokol

Administrator

6272865
Skąd: Kluczbork
Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 10
Punktów :   

yoo:D

A więc ja zacznę , nazywam sie Krystian mam lat 16 ;o (taaka niebiesko oka blondyneczka :F , ksywka Sokół =P). Mieszkam koło Kluczborka ( woj . opolskie ) , noł lajfie w cabal okolo 3 lat . Interesuje sie hmm... cabalem haha ^^ , w cabala mnie wciągnoł lordek ofc... I gram sobie teraz wa:D (Jestem uzależniony od emotikon ^^ i nie tylko ;x ) i czasem mam lekkie rycie , to na tyle .


Magnus Penna solo 1sp -done  LautusPluma - ???^^
GravisRota solo - 2sp- done
BerderkFaello - 3sp -done
Quadra - 4sp - done

Offline

 

#2 2010-10-19 22:05:27

 lordeQQQ

Dobry Mudzin

11244500
Skąd: Kluczbork
Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: yoo:D

jestes nub i tyle;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*;*


lordek999-
solo Manticore ]:> bez problemu
solo Dark Kimzark ]:>  bez problemu
już wkrótce: solo Keshapone Minisha ]:> użyje ino potki i dam rade

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pes6.pun.pl www.eve.pun.pl www.gpwsiiz.pun.pl www.makoma.pun.pl www.przygody-w-berk.pun.pl